Догляд за виробами з конопель

 
 Наразі дуже актуальним є відмова від всього штучного. І заміна ковдр із синтетичними наповнювачами на натуральні або пошив чохлів на подушки з конопель – це один із основних пріоритетів кожного, хто вирішив поліпшити своє здоров'я і покращити своє життя.
  І коли Ви вже вирішили купити ковдру з конопель або чохол на подушку з конопель (коноплепону, як його називають фахівці), перед Вами неодмінно постане питання, як доглядати за цим виробом. Адже ми звикли до того, що вироби із природних матеріалів дуже вибагливі і примхливі. Проте, саме стосовно ковдр з конопель та чохлів на подушку з конопель – це міф.
  Найголовнішим є те,що виріб з конопель не потребує частого прання ❗️❗️❗️Це пов'язано з тим, що коноплі не накопичують пил, оскільки є нестатичними. Самі волокна мають антигрибкову та антибактеріальну властивості, а ще в них не заводиться пиловий кліщ.
  Тому вдавайтесь до прання лише за нагальної потреби. А освіжити виріб можна шляхом провітрювання на свіжому повітрі. Особливо актуальним це є в зимовий період, адже немає нічого кращого ніж аромат морозної свіжості вашої постільної білизни.
  Прання ковдри з конопель та чохла на подушку з конопель (коноплепон):
- Ковдри з конопель та чохли на подушку з конопель можна сміливо прати в пральній машинці, оскільки конопляні волокна мають велику міцність (у 8 разів міцніші за шовк та бавовну), вони не видовжуються і не сідають, чудово тримаючи початкову форму;
- Режим прання: «Делікатний» (300/400 обертів);
- Пральний порошок або інші миючи засоби не мають містити ХЛОР;
- Бажано використовувати додаткове полоскання, щоб між волокнами не було залишків миючих засобів;
- Сушити ковдру з конопель та чохол на подушку з конопель потрібно в розгорнутому вигляді в теплому приміщенні або на вулиці;
Отже, як ми бачимо, ковдри з конопель та чохли на подушки з конопель дуже непримхливі у догляді. І, якщо Ви дотримуватиметесь цих простих правил наші вироби послугують Вам протягом тривалого терміну, зберігаючи свій первинний вигляд і не втрачаючи корисних якостей.

Зверніть увагу, що у нас Ви можете замовити виріб за індивідуальними розмірами❗️❗️❗️

Блог

новини